ayakkabı-bağcığından-bileklik-yapımıYıllar önce kimse düşünemezdi ki bileklikler adeta dünya üzerinde hangi ülkeden ve milleten olursa olsun pek çok insanın ortak ilgi alanı olacak. Envai çeşit bileklikler en alelade taşlardan tutun da en paha biçilmez taşlara kadar hepsi ortak zevklerimizle şekilleniyor, modayı oluşturuyor. Kadınlar bu konuda adeta modaya ruh katıyor, tasarım fikirlerini konuşturup yarıştırıyor. Esra’nın Portresi bileklik yapımı konusunda da can alıcı tasarımların tamamını sizlerle paylaşmaktan ayrı bir keyif duyuyor. Tasarım ve yaratıcılıkta söz konusu olan giyim tarzımızı tamamlayacak aksesuar bileklikler olunca, kadınlar harikalar yaratıyor. Aklınıza bile gelmeyecek her evde kullanılan ürünlerden birbirinden farklı çarpıcı ve şık bileklik tasarımlarını sizin için takip ediyoruz. Yapılış yöntemlerini detaylı fotoğraf ve zaman zaman videolu anlatımlarla size sunuyoruz.

Çengelli iğnelere dizilen boncukların bir araya getirilip haral ipleriyle kırçıllı kenarlık yapılarak oluşturulan bilekliklerden, farklı çeşitte yün ipliklerle örgü bileklik yapımına, paracord bileklik modellerinden, makrome bilekliklere, mumlu iplerden, düğmelerle yapılan bileklikler Esranın Portresi ile sizlerle buluşuyor. Esraninportresi.com bileklik yapımı konusunda en kolayından en zoruna, en frapanından en bohem tarza hitap edecek tüm trend çeşitleri sizin için takip ediyor.

Yapımı kolay aksesuarlar grubunda olan bileklikler ile kadın modası söz konusu olduğunda adeta çığır açıyor ve biz kadınların tüm yaratıcılıklarını ve kendi tarzlarını ortaya koymalarını sağlıyor. Evde yapabileceğiniz, birbirinden güzel yapımı kolay trend olmuş çeşit çeşit aksesuar esraninportresi.com’da.  İnce saç lastikle veya denizci düğümü ile yapılan tasarım bileklikler, taşlı deri bileklik, eskimiş kotlardan denim modasını tamamlayıcı aksesuar bileklik, zincirli bileklik ve daha pek çok farklı tarza hitap edecek, yaparken sizin de kendinizden bir şeyler katacağınız özel bileklik yapımı tekniklerini detaylarıyla sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

“İnsanlardaki gerçek güzelliği ancak onlar yaşlanınca algılayabilirsiniz.”
~ Anouk Aimee