derma e

Yaşlanmak, hayatın doğal işleyişinin bir sonucudur. Genetik bakımdan çok şanslı olan küçük bir kesim haricinde, yaşlılık belirtileri her insanda zamanla görülür. Uzmanlar vücutta nem, antioksidan, C ve E vitaminlerinin üretiminin azalmasıyla başlayan bu yaşlanma belirtilerinin 40 yaşından sonra değil, aslında 20 li yaşlarda başladığını belirtiyorlar. Bu yüzden de 25 yaşından itibaren, fazla ağır olmayan yaşlanma karşıtı ürünlerle cilt bakımına başlamak gerekiyor. Çünkü özellikle yüzde çizgiler ve kırışıklıklar derinleştikçe, bunların sonradan giderilmesi mümkün olmuyor.

Yine göz çevresi, hassas ve ince bir deri olması sebebiyle yaşlılık belirtilerin en çok görüldüğü bölgedir. Ağır makyaj yapmak, , dengesiz beslenme, makyajınızı temizlemeden yatmak, sigara kullanımı ve az su tüketimi göz altı kırışıklıklarının sebeplerindendir. 30 lu yaşlardan itibaren mutlaka göz altı kremi kullanılmalıdır.

Peki hangi kremleri kullanmanız gerekiyor? Piyasada bugün pek çok marka cilt bakım ürünü bulunuyor, ancak sizin dikkat etmeniz gereken nokta; içeriği tamamen doğal ürünleri kullanmak olmalı. Çünkü kimyasal içerikli ürünler, cildinize faydadan çok zarar getirebiliyor.

Doğal içerikli cilt bakım ve anti-aging ürünlerde iddialı markalardan birisi de; Derma E. Marka, 30 yıl önce içeriği bilimsel olarak kanıtlanmış bitkiler, vitaminler ve antioksidanlar kullanılarak, Dr. Linda Miles tarafından geliştirilmiş. Amerika Whole Foods magazine tarafından 5 kez “en iyi cilt bakım ürünü” ödülü sahibi olan Turuncu Kasa’daki Derma E ürünleri devamlı kullanılması halinde, ciltte gözle görünür farklılıklar yaratıyor.

Online kozmetik alışverişinde sektörün önde gelen firmalarından turuncukasa.com, bünyesinde bulunan 62 çeşit Derma E ürünü ile sizi tanıştırmaya çağırıyor. Hem de ürünlerin fiyatları %20 ile %40 arasında değişen oranlarda indirimli satışa sunulmuş.

Turuncukasa.com, Nusellus İlaç Ltd.Şti. nin online satış yaptığı internet adresi. Nusellus İlaç, 2010 yılında ilaç dağıtımı yapmak üzere Antalya’da kurulmuş, ancak sektördeki boşluğu fark ederek kozmetik alanında yatırım yapmış bir firma. Bugün 440 marka ve sayısı 10.000 i aşan ürün çeşidi ile de alanında öncü bir kuruluş.

“Yaşlılık korkakların yeri değildir.”
~ Bette Davis